Akdoruk Hakkında

Akdoruk Doğal Kaynak Suyu, Türkiye’nin en kaliteli ve yumuşak sularını barındıran, uzun yaşam şehri Nazilli’nin 1600 metre rakımlı yaylalarından, kendi doğal akışı ile, hiçbir dış etkiye maruz kalmadan yeryüzüne çıkmaktadır. Kaynaklarının yerleşim birimlerinden ve sanayi alanlarından kilometrelerce uzaklıkta olması sebebiyle, insan ve çevre kirliliği faktörlerinden asla etkilenmemektedir.

Akdoruk Doğal Kaynak Suyu, çok özel kaptaj sistemleriyle ve bakteri barındırmama garantili yeni nesil polietilen borularla, insani tüketim amaçlı suların en yeni yönetmeliğine uygun olarak yapılan ve üretimin tüm aşamalarının bünyesindeki laboratuvarında kontrolden geçtiği dolum tesisimize gelmektedir. Doğal Kaynak Suyu’na ait veriler; kaynak suyu depolara girmeden önce, tam otomatik sistemler ile ph, iletkenlik, sıcaklık ve depo kontrolleri yapılarak kayıt altına alınmaktadır. Depodaki doğal kaynak suyu, son teknoloji filtreleme sistemlerinden geçirilmekte ve paslanmaz borular ile dolum bölümüne ulaşmaktadır.

İnsan sağlığı için gösterdiği hassasiyet, teknoloji ve hijyene yaptığı yatırımla Akdoruk Doğal Kaynak Suyu; Saflığın, Kalitenin, Suyun, Sağlığın, Lezzetin Doruk Noktası.